Tech/Gry 11.06.2019

CD Project RED znowu to zrobił!

Polskie studio CD Projekt RED zdradziło wreszcie, że Cyberpunk 2077 zadebiutuje 16 kwietnia 2020r. Od wczoraj działa przedsprzedaż. Opublikowano także nowy zwiastun, w którym pojawia się sam Keanu Reeves.

To kolejny genialny strzał i doskonały wybór specialistów od Promocji CD Project. Keanu Reeves to wyjątkowa postać, ciesząca się swoistym kultem. Można powiedzieć, że sam w sobie jest wyjątkową kreacją i jego życiową rolą (sic!). Niewielu jest aktorów, którzy cieszą się taką estymą w popkulturze i pozytywnym wizerunkiem. Jego ostatine role w fimie John Wick jeszcze wzmocniły to zjawisko. Na całym świecie powstają liczne memy, które jednak nie wyśmiewają jego samego.  W przehypowanej imprezie jaką jest E3 - entuzjazm jaki towarzyszył pojawieniu się go na scenie był chyba jedyną naprawde emocjonalną chwilą na tych targach. 

Zobaczcie tegoroczny trailer ktury po 2 dniach oglądnęło już 7 milionów osób: 
 

 

Za edycję standardową zapłacimy 200 zł na PC i 270 zł na konsole. W jej cyfrowym wydaniu znajdziemy ścieżkę dźwiękową, cyfrowy artbook, podręcznik do gry fabularnej Cyberpunk 2020 oraz zestaw tapet na komputery i urządzenia mobilne. Pudełkowa edycja standardowa będzie natomiast zawierała ścieżkę dźwiękową, kompendium wiedzy o świecie gry, pocztówki i mapę Night City oraz naklejki.

 


 

W edycji kolekcjonerskiej znajdziemy ponadto steelbook, 25-centymetrową figurkę głównego bohatera, artbook, metalowe przypinki, metalowy brelok Quadra Vtech, materiał dowodowy policji z Night City z opatrzonym notatkami przewodnikiem po mieście oraz haftowane naszywki. Cena to 750 zł, niezależnie od platformy.