News 04.12.2018

Bilety do komunikacji miejskiej w Sieradzu także na Twoim telefonie

Telefon komórkowy w obecnych czasach pełni kilka funkcji – pozwala komunikować się z innymi, zapewnia stały dostęp do informacji oraz rozrywkę, a ponadto znacznie ułatwia codzienne funkcjonowanie dzięki odpowiednim aplikacjom. Jedną z nich jest mPay, za pomocą której kupimy bilety w Sieradzu przez telefon. Szybko, bezpiecznie i bez stresu.

 

Korzystanie z komunikacji miejskiej wiąże się z koniecznością zakupu biletu, który większość osób nabywa w kioskach i innych punktach sprzedaży. Jeśli jednak cenisz sobie nowoczesne i wygodne rozwiązania pozwalające ponadto zaoszczędzić czas, z pewnością zainteresuje Cię aplikacja, dzięki której kupisz bilety w Sieradzu przez smartfona. (znajdziesz ją pod tym linkiem: https://www.mpay.pl/uslugi/bilety-komunikacji-miejskiej/bilety-sieradz/).

 

Dlaczego warto się na nią zdecydować? Bo pozwala uniknąć kolejek do kiosku, a tym samym stresu, że Twój autobus ucieknie – bilet możesz kupić nawet po wejściu do pojazdu. Dodatkową zaletą jest w tym przypadku fakt, że nawet jeśli sklepy są zamknięte, bez problemu zapłacisz za przejazd. Niezależnie od tego, czy podróżujesz późnym wieczorem, w niedzielę lub święta, bilet masz przy sobie – w telefonie.

 

Jak korzystać z aplikacji?

Aplikacja pozwalająca kupować bilety w Sieradzu jest bardzo prosta w obsłudze – wystarczy ją zainstalować i zasilić portmonetkę lub podłączyć kartę płatniczą, aby móc dokonywać transakcji. Każda z nich wymaga potwierdzenia indywidualnym kodem PIN. Dzięki temu masz pewność, że nawet w razie zgubienia telefonu lub jego kradzieży wpłacone środki pozostają bezpieczne.

 

A jak kupić bilet?

Wybierz odpowiednią opcję, miasto, rodzaj biletu i sposób płatności, a następnie zatwierdź transakcję. W razie kontroli wystarczy pokazać bilet w aplikacji – nie musisz mieć żadnych wydruków potwierdzających, że go kupiłeś. Rozwiązanie to ma niewątpliwie dużo zalet, a największą z nich jest wygoda i możliwość nabycia biletu o dowolnej porze oraz łatwa obsługa.