News 29.05.2020

Aktualne bonusy u bukmachera Betfan

Aktualne bonusy u bukmachera Betfan

 

Szukasz legalnego polskiego bukmachera, który oferuje naprawdę atrakcyjne bonusy oraz niemałe sportowe emocje? Betfan to nowoczesne zakłady bukmacherskie online, które pozwolą Ci poczuć dodatkowy dreszczyk emocji podczas oglądania ulubionych rozgrywek sportowych. Poszukiwania najlepszych możliwości zgarnięcia dodatkowej gotówki to ulubione zajęcie wielu typerów. Już śpieszymy z przedstawieniem najciekawszych ofert bonusowych dostępnych na Betfan.pl. 

 

Pakiet Pudziana 3000 zł

 

Twarzą tej nowoczesnej platformy typerskiej jest od początku najsilniejszy człowiek w Polsce i na świecie - strongman Mariusz Pudzianowski. Prócz tego, został on patronem jednej z mega promocji - mowa tu oczywiście o Pakiecie Pudziana 3000 zł. Skorzystanie z niej może przynieść nowym graczom, którzy dołączą do Betfan dosłownie 10 razy większe wygrane. Promocja liczy się przy 3 pierwszych depozytach (wpłatach) na swoje BETkonto. 

 

Wszystko rozgrywa się w kilku prostych krokach. Zakładasz konto na Betfan.pl i wpłacasz na nie co najmniej minimalną kwotę 20 zł. Później zawierasz kilka zakładów o równowartości depozytu (z kursem na poziomie min. 2.00). W kolejnym etapie otrzymujesz bonus od trzech pierwszych wpłat - min. 10% od każdej z nich. Maksymalnie to 100 zł! Później możesz obracać swoim bonusem 5 razy. W tym muszą być minimum 2 zdarzenia na kuponie. Ich kurs minimalny nie może być niższy niż 1,45 . Na koniec, w momencie kiedy przeniesiesz kasę z salda bonusowego na główne, otrzymasz duży bonus - wygrana zostanie pomnożona razy 10!

 

“Zakłady bez ryzyka” dla nowych typerów. Siano wraca na konto główne

 

Nowicjusze w dziedzinie zakładów bukmacherskich mogą skorzystać z jeszcze jednej ciekawej promocji. “Zakład bez ryzyka” pozwala na ubezpieczenie wybranego przez siebie zakładu. Co to daje? Jeśli przegracie, możecie otrzymać zwrot jego równowartości, jeśli tylko nie przekracza ona 100 zł. 

 

Zasady tej promocji są proste - wystarczy dokonać depozytu o wartości minimum 10 zł, czyli wpłacamy kasę na nasze konto główne.  Później wybieramy interesujące nas zakłady, tworzymy kupon - ważny w tym momencie jest minimalny kurs obstawiania - nie może być mniejszy niż 1,14 (z tej promocji wykluczona jest oferta MatchDay Boost). Jeśli przegrasz zakład, to w 48 godzin roboczych od momentu rozliczenia Twojego ostatniego zdarzenia na tym kuponie otrzymasz bonus na konto główne. Będzie on taki sam, jak stawka Twojego zakładu. 

 

Bez podatku od gier? Tak! 

 

Kolejna promocja, którą uwielbiają typerzy to możliwość obstawiania zakładów u legalnych polskich bukmacherów bez podatków od gier. Betfan po prostu bierze na siebie zapłacenie podatku od gier. Skorzystanie z tej promocji jest dostępne dla każdego, wystarczy mieć założone konto i stworzyć swoje kupony online na interesujące nas zdarzenia. W przypadku, kiedy wszystkie obstawione zdarzenia kwalifikują się do promocji, muszą 3 z nich mieć kurs min. 1.35. W takim wypadku współczynnik zmienia się na 1 i wygrana typera wzrasta o 14%. 

 

Zakłady w Betfan to doskonała rozrywka nie tylko dla typerów rozgrywek sportowych i piłki nożnej. Bukmacher ma niezwykle bogatą ofertę e-sportów oraz zakładów związanych z showbiznesem, kulturą, pogodą oraz tematami około sportowymi. 

 

 

Materiał zewnętrzny