Kultura 28.02.2014

Ro(ck)zpiska Akademickiego Rocka!

Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia na czwartą edycję Akademickiego Rocka. Jury wybierze 16 zespołów, które zakwalifikują się do kolejnego etapu. W półfinałach wystąpi osiem kapel, które Wy wybierzecie! Od 17 lutego do 10 marca 2014 będziecie mogli zagłosować na swojego faworyta na stronach: nzs.uni.wroc.pl/akademicki_rock/ ifacebook.com/Akademicki.ROcK Abyście mogli poznać wszystkie grupy muzyczne, na stronie umieszczone zostaną utwory każdej z nich. Wyniki znajdziecie na ww. stronach 11 marca 2014! Każdy zespół zaprezentuje się w klubie Bezsenność, najpierw cztery pierwsze 24 marca, z których dwie przejdą do finału na drodze Waszego głosowania, a następnie 2 kwietnia pozostałe cztery, z których dwie przejdą dalej tą samą drogą głosowania. Wielki finał odbędzie się 9 kwietnia w klubie Bezsenność!

Nie może Was tam zabraknąć! To wy decydujecie, jakie zespoły chcecie usłyszeć na żywo, a potem, który z nich zasługuje na wygraną!

Nagrodami dla zwycięzców Akademickiego Rocka są:
I miejsce: nagranie czterech piosenek w studiu Jaman, 20% zniżki na cały album oraz występ na finale Wampiriady 31 maja!
II miejsce: nagranie singla albo trzech demo w studiu Sonic Loft oraz 25% zniżki na cały album
III miejsce: nagranie singla 

Trzy najlepsze zespoły wezmą udział w Tour de Wrocław, czyli w występach na żywo we wrocławskich klubach!
Zespół, który najbardziej spodoba się publiczności otrzyma bon do sklepu muzycznego i możliwość nagrania singla. Internauci wybiorą najlepszy zespół, który dostanie bon do sklepu muzycznego. 
Zostanie przyznana Nagroda Członka Jury, którą będzie lekcja wokalu w studiu Jaman. 
Nie zapomnieliśmy też o Was, czyli nagrody dla publiczności! Podczas głosowania w klubie otrzymacie numer, który weźmie udział w głosowaniu w przerwach pomiędzy koncertami. Główna nagroda to skok z najwyższego komina w Europie! Pozostałe to karnety do Pure Jatomi Fitness oraz karnety na masaż i koszulki!