News 02.12.2019

7. edycja PR Camp - PRoject your way to success!

W dniach 13-15 grudnia 2019 roku w Krakowie już po raz siódmy będzie miało miejsce wyjątkowe wydarzenie organizowane przez Europejskie Forum Studentów AEGEE-Kraków czyli PR Camp . Projekt ten to nic innego, jak trzy dni certyfikowanych szkoleń z zakresu public relations oraz marketingu. Uczestnicy z całej Polski będą mieli okazję pogłębić swoją wiedzę, dzięki warsztatom oraz prelekcjom prowadzonym przez profesjonalnych trenerów zajmujących się PR-em i marketingiem zawodowo.


Co roku, program merytoryczny wydarzenia jest dostosowany do trendów, które obecnie panują na rynku nowych mediów, tak aby każdy uczestnik zdobytą wiedzę, podczas warsztatów mógł od razu wcielić w życie. Influencer marketing, podstawy UX, emocje w reklamie, copywriting czy wordpress to tylko kilka z tematów szkoleń, które pojawią się w harmonogramie tegorocznej edycji PR Campa . Należy zaznaczyć, że szkolenie skierowane do wszystkich miłośników PR-u i marketingu - nie ważne czy prowadzisz bloga, pracujesz w agencji reklamowej czy po prostu media społecznościowe to twoja pasja. Wystarczy, że wyślesz aplikację ze swoją motywacją za pomocą formularza, który jest zamieszczony w wydarzeniu na Facebook’u, właśnie pod tym linkiem:
https://facebook.com/events/739079626588734/?ti=cl


Podczas tej edycji, organizatorzy zdecydowali się nieco zmienić formułę projektu. Mianowicie, w programie zostało przygotowane 9 szkoleń, ale uczestnik będzie mógł wziąć udział w jednym z nich, dwóch, czterech lub we wszystkich. Oznacza to, iż będzie możliwość zakupienia jednego warsztatu lub pakietu np. dwu- lub trzydniowego.
Celem PR Camp'a jest przekazanie uczestnikom, jak najwięcej aktualnej wiedzy oraz umiejętności praktycznych z dziedziny public relations oraz marketingu, spędzając przy tym czas wokół ciekawych ludzi w przyjaznej atmosferze. Z roku na rok wydarzenie cieszy się coraz to większą popularnością, przyciągając przy tym wykwalifikowanych prelegentów, którzy chcą dzielić się swoim doświadczeniem, jak i coraz więcej zmotywowanych uczestników.

 


Wszelkie szczegółowe informacje oraz formularz aplikacyjny można znaleźć na fanpage’u PR Camp, a także na stronie internetowej projektu.
strona WWW: prcamp.aegee-krakow.pl
Facebook: /PRCamp.AEGEE/
Instagram: /aegee.krakow/