Kariera 15.05.2018

3Mind Konkurs dla Kreatywnych Studentów

Działasz w Kole naukowym i realizujesz innowacyjne projekty? Chciałbyś zdobyć środki na ich rozwój? Weź udział w konkursie 3Mind i wygraj 10 tysięcy złotych!

 

3Mind to konkurs skierowany do studentów aktywnie działających w Kołach Naukowych. To już III edycja tego wydarzenia, które na celu ma promocję polskiej nauki i współpracy między światem biznesu a uczelniami. 3Mind to nie tylko możliwość pozyskania grantu na rozwój działań Koła, ale i możliwość wypromowania projektu oraz pozyskania wiedzy mentorskiej.

 

Ta inicjatywa pokazuje, że projekty powstające przy polskich uczelniach mają ogromny potencjał. – opowiada Tomasz Duda, Dyrektor Działu Badań i Rozwoju 3M w PolsceZawsze chętnie wspieramy realizacje studenckie: przekazujemy produkty 3M do ich realizacji, dzielimy się wiedzą, szkolimy. 3Mind jest dodatkowo wyjątkową okazją do zaprezentowania swoich działań w ramach szerokiego gremium gości zaproszonych do udziału w inicjatywie. Projekty studenckie będą również promowane przez nasze media społecznościowe – stwierdza.

Aby wziąć udział w Konkursie, wystarczy nagrać krótki materiał filmowy i do 20 maja przesłać go poprzez formularz rejestracyjny dostępny na stronie internetowej wydarzenia.

Oceniane będą: kreatywność, merytoryka projektu, sposób jego prezentacji, innowacyjność i potencjał rynkowy prowadzonego przedsięwzięcia.

Współorganizatorem konkursu jest Fundacja Rozwoju Politechniki Wrocławskiej. Inicjatywa objęta została Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Wrocław oraz Wrocławskiej Rady Federacji Stowarzyszeń Naukowo-Technicznych.

 

 

Więcej informacji na: konkurs3Mind.pl

 

Czekamy na Wasze zgłoszenia!