Kariera 23.02.2017

XIX Inżynierskie Targi Pracy

8 marca na Stadionie Miejskim im. Henryka Reymana odbędą się XIX Inżynierskie Targi Pracy, organizowane przez Stowarzyszenie Studentów BEST AGH Kraków. Największe inżynierskie targi pracy w Małopolsce w zgromadzą ponad 50 firm z min. z branż: automatyka, budownictwo, energetyka, finanse i bankowość, FMCG, IT, lotnictwo, przemysł ciężki i wydobywczy, Transport i wiele innych.

 

Organizowane od 19 lat wydarzenie to pozycja obowiązkowa w kalendarzu każdego studenta szukającego wymarzonej pracy. Rok temu wydarzenie przyciągnęło ponad 10 tysięcy uczestników, z który mogli przebierać w ofertach stażów i posad u czołowych pracodawców branży technicznej.

 

Podczas XIX edycji targów każdy z odwiedzających będzie mógł skorzystać z wielu dodatkowych atrakcji. W punkcie konsultacji CV eksperci z infoPraca.pl doradzą, jak sprawić dobre wrażenie na pracodawcach schludnym curriculum vitae, do którego można sobie zrobić profesjonalne zdjęcie na stoisku fotografa. Podczas warsztatów i paneli dyskusyjnych, prelegenci podzielą się swoją obszerną wiedzą i doświadczeniem na szerokie spektrum tematów. Każdy z uczestników ma też okazję, by porozmawiać z profesjonalnym coachem, który pomoże dobrać odpowiednią ścieżkę kariery.

 

Organizator wydarzenia, Stowarzyszenie Studentów BEST AGH Kraków, od ponad 20 lat działa przy Akademii Górniczo-Hutniczej. Wśród projektów stowarzyszenia znajdują się także konkurs inżynierski EBEC, festiwal informatyczny BAIT oraz szkolenia dla project managerów I’mPM.

 

Zachęcamy również do zrelaksowania się w Strefie Studenta, gdzie dla utrzymania poziomu energii możesz napić się przy darmowej kawy! Wpadnij i skorzystaj z naszej fotobudki! Zapraszamy również do udziału w licznych konkursach - masz szansę wygrać wiele ciekawych nagród!

 

Chcesz dowiedzieć się więcej? Szczegóły na: