EFEKTYWNY ROSYJSKI

Bohdana Zaleskiego 34/9 
31-525 Kraków 
Email: biuro@efektywnyrosyjski.pl 
Telefon: 692 996 825 
Skype: efektywnyrosyjski

Oferujemy

CJR EFEKTYWNY ROSYJSKI to, bez wątpienia, najbardziej dynamicznie rozwijająca się szkoła rosyjskiego w Małopolsce. 
Wysoki standard zajęć, nowatorskie i indywidualne podejście do kursanta, a także własna, sprawdzona w praktyce, metodyka nauczania są gwarancją wysokiej jakości świadczonych przez nas usług. 
Nasza działalność nie ogranicza się jednak jedynie do prowadzenia szkoleń językowych. Właściciel szkoły, Dawid Łasut, aktywnie walczy ze stereotypami i dąży do apolitycznego promowania języka rosyjskiego. 

CJR EFEKTYWNY ROSYJSKI jest inicjatorem i sponsorem OGÓLNOPOLSKIEGO BALU SYMPATYKÓW ROSYJSKIEGO.
Dla naszych sympatyków organizujemy koncerty rosyjskich bardów, seminaria translatologiczne, projekt WEEKENDY Z ROSYJSKIM, niskobudżetowe wyjazdy na Wschód.

Na swoim koncie mamy wernisaż wystawy DO SERCA AZJI, jesteśmy partnerem głośnego projektu WŁADYWOSTOK BEZ BARIER (wyprawa niepełnosprawnych motocyklistów do Władywostoku),stawiamy billboardy promujące rosyjski w Krakowie. Czerpiąc z maksymy Смелость города берет /Do odważnych świat należy/ staramy się zarażać słuchaczy naszą pasją i niekłamanym entuzjazmem.

Zapraszamy serdecznie na www.efektywnyrosyjski.pl, a także do polubienia naszego fanpagewww.facebook.com/EfektywnyRosyjski

EFEKTYWNY ROSYJSKI to zdecydowanie więcej niż zwykła szkoła językowa!!

Gdzie jesteśmy