BRACKA 4

ul. Bracka 4 
31-005 Kraków
Rezerwacje stolików: 12 426 49 94
Organizacja imprez: 502 091 166

Oferujemy

Bracka 4 to nowy lokal na klubowej mapie Krakowa. To miejsce stworzone z zamiłowania do muzyki i tańca.

Bracka 4 jest klubem muzycznym zlokalizowanym na pierwszym piętrze zabytkowej Kamienicy Hetmańskiej. Usytuowany zaledwie kilka metrów od Rynku Głównego. Lokal składa się z kilku sal i danceflooru z muzyką house/r’n’b/oldschool – to zdecydowanie najlepsze połączenie dla wszystkich ceniących sobie komfort oraz wyjątkową atmosferę zarówno za dnia jak i w nocy.

Kawiarnia, galeria, scena muzyczna z występami na żywo sprawiają, że każdy wieczór jest niezapomniany.Na Brackiej każdy znajdzie miejsce do zabawy przy rytmach najlepszej klubowej muzyki, a także chilloutową przestrzeń do rozmów, odpoczynku przy najlepszych drinkach i koktajlach.

W 2012 roku Bracka 4 była lokalem festiwalowym OFF Plus Camera. Mieliśmy także przyjemność organizować 2. urodziny magazynu Eksmagazyn. Naszą specjalnością jest przygotowywanie imprez firmowych, gdyż jesteśmy w stanie w pełni dopasować się do oczekiwań naszych Gości.

Mamy głowę pełną pomysłów, dlatego też proponujemy pełen wachlarz imprez tematycznych doskonałych na imprezy integracyjne dla pracowników. Przestronne, ale również kameralne przestrzenie umożliwiają nam organizację szkoleń, spotkań biznesowych, wieczorów panieńskich i kawalerskich. Dzięki doskonałym kucharzom możemy zapewnić także catering na Państwa imprezę organizowaną np. w siedzibie firmy.

Gdzie jesteśmy