DELOITTE

Al. Jana Pawła II 19
dpoland@deloittece.com
(22) 511 08 11

Kim Jesteśmy

 

Deloitte Polska jest jedną z wiodących firm doradczych w kraju, świadczącą usługi profesjonalne w obszarach audytu, doradztwa podatkowego, doradztwa prawnego, konsultingu strategicznego oraz technologicznego, zarządzania ryzykiem i doradztwa finansowego.

W Polsce firma Deloitte rozpoczęła swoją działalność w roku 1990. Nasze główne biuro mieści się w Warszawie, a sieć biur lokalnych obejmuje największe miasta polskie: Kraków, Gdańsk, Łódź, Wrocław, Katowice, Poznań, Szczecin oraz Rzeszów. Dzięki temu, jesteśmy w stanie lepiej i szybciej obsługiwać klientów z południowej, północnej i zachodniej części Polski, zyskując jednocześnie pełniejszą wiedzę o realiach funkcjonowania tamtejszych firm. W naszych polskich biurach zatrudniamy łącznie ponad 1100 pracowników o różnych profilach akademickich i doświadczeniu zawodowym. Deloitte Polska obsługuje duże krajowe przedsiębiorstwa, instytucje sektora finansowego i instytucje publiczne oraz obecne w Polsce firmy międzynarodowe.

Niestandardowe podejście do rozwiązywania złożonych problemów połączone z determinacją do wykraczania poza z góry narzucone schematy to dwie umiejętności, których szukamy u kandydatów do pracy w naszej firmie. Równie ważna, jak Twoje zdolności analityczne, osiągnięcia akademickie czy aktywność w organizacjach studenckich jest dla umiejętność pracy zespołowej. Specyfika branży audytowo- doradczej i najwyższa jakość usług, które świadczymy klientom sprawiają, że wymagania, jakie stawiamy naszym pracownikom są naprawdę duże. W zamian, oferujemy jednak dostęp do ogromnych zasobów wiedzy i doświadczenia naszych ekspertów z ponad 140 państw na całym świecie oraz możliwość pracy dla największych i najdynamiczniej rozwijających się firm polskich i międzynarodowych.

Jedną z naszych naczelnych wartości jest dzielenie się wiedzą – zarówno wewnątrz firmy, jak i z otoczeniem, w którym pracujemy i żyjemy. Oczywiście nie oczekujemy od Was, że już pierwszego dnia będziecie ekspertami w konkretnych dziedzinach. Bardzo ważna jest dla nas jednak Twoja determinacja i chęć nieustannego uczenia się. Jesteśmy konkretni i szukamy skutecznych rozwiązań, dzięki którym firmy naszych klientów staną się liderami w swoich branżach.

Wierzymy, że jakość Twojej pracy zależeć będzie od kilku czynników: Twojego zaangażowania i motywacji, dostępu do wiedzy, dzięki której będziesz nieustannie podnosić swoje kwalifikacje oraz…dobrej atmosfery pracy - która jest bardzo ważnym elementem kultury Deloitte. Dlatego też, przy ocenie Twoich postępów będziemy brać pod uwagę nie tylko wartość Twojej wiedzy, ale także szereg umiejętności interpersonalnych, takich jak umiejętność pracy w zespole czy zdolność do budowania relacji opartych na wzajemnym szacunku – niezależnie od Twojego miejsca w hierarchii naszej organizacji.

Projekty, które realizujemy mają bardzo często wymiar regionalny, czy międzynarodowy. Dzięki temu, nasi pracownicy mają okazję poznać standardy i specyfikę pracy w biurach Deloitte na całym świecie, spotkać interesujących ludzi, odwiedzić nowe miejsca i zdobyć praktyczną wiedzę oraz umiejętności na najwyższym, światowym poziomie.
 

Programy Rozwojowe

 

Deloitte International Student Business Forum:

Aby iść do przodu, musisz dzielić się swoimi pomysłami. W Deloitte właśnie taka jest nasza filozofia. Deloitte International Student Business Forum daje studentom z całego świata szansę na poznanie najnowszych myśli i koncepcji biznesowych, a także na dzielenie się swoim doświadczeniami i pomysłami.

To wyjątkowe wydarzenie gromadzi w jednym miejscu studentów z całego świata. Zdobędziesz doświadczenie i podejmiesz wyzwania, z którymi stykają się nasi eksperci w swojej codziennej pracy. Dowiesz się więcej o możliwościach, jakie oferuje Deloitte. Spotkasz się i porozmawiasz z ludźmi, którzy każdego dnia budują sukces Deloitte.

Deloitte International Student Business Forum to nie tylko wyzwanie intelektualne. To także dobra zabawa i szansa na poznanie młodych ludzi z całego świata. To niepowtarzalne doświadczenie, które pomoże Ci odnaleźć Twoją ścieżkę na szczyt.

To pierwszy krok na drodze do budowania kariery na najwyższym poziomie.

http://www.deloitte.com/pl/programy_miedzynarodowe

Deloitte International Internship Program

DIIP to program międzynarodowych praktyk Deloitte kierowany do studentów III i IV roku, chcących odbyć praktyki w międzynarodowym środowisku. W Deloitte wierzymy, że Twój rozwój nabierze tempa dzięki doświadczeniu, jakie zdobędziesz w międzynarodowym środowisku pracy.

Kontakt z rówieśnikami z innych krajów pomoże przekroczyć Ci granice Twoich możliwości, a doświadczenie innej kultury poszerzy horyzonty. Dlatego zachęcamy do udziału w programie międzynarodowych praktyk DIIP.

Spędź dwa miesiące wakacji w jednym z naszych europejskich oddziałów Deloitte.

Szukaj ogłoszeń oznaczonych symbolem DIIP i prześlij swoją aplikację.

Osobom z najlepszymi wynikami w procesie rekrutacji przedstawimy ofertę łączonego stażu w biurze polskim i zagranicznym Deloitte. Proces rekrutacyjny będzie odbywać się według zasad obowiązujących w danym dziale.

http://www.deloitte.com/pl/programy_miedzynarodowe

 

Akademia Biznesu:

 

Audyt, podatki, konsulting, a może doradztwo finansowe lub zarządzanie ryzykiem? Nieważne, w którym dziale Deloitte chcesz w przyszłości pracować. Już dziś poczuj przedsmak wiedzy i wyzwań, które czekają na Ciebie w naszej firmie. Weź udział w Akademii Biznesu – programie edukacyjnym, który może być początkiem Twojej znajomości z Deloitte. Na najlepszych uczestników czekają staże.

www.deloitte.com/pl/akademia_biznesu

 

Proces rekrutacyjny

 

Proces selekcji składa się z kilku etapów:

Selekcja CV

Podczas I etapu analizujemy nadesłane zgłoszenia. Chcemy, abyś wyczerpująco przedstawił się nam w swoim CV, liście motywacyjnym oraz formularzu aplikacyjnym. Dokumenty należy przygotować w języku angielskim.

Testy

II etap to test sprawdzający umiejętność analitycznego myślenia oraz znajomość języka angielskiego. W wyniku testów wyłoniona zostanie grupa osób, które zaprosimy do udziału w spotkaniu rekrutacyjnym lub na Assessment Centre. Najlepszym kandydatom przedstawimy propozycję stażu.

 

Przykładowy test rekrutacyjny

 

Rozmowa kwalifikacyjna

Rozmowa kwalifikacyjna to kolejny, III etap rekrutacji do Deloitte. Prowadzi ją bądź pracownik działu HR, bądź menedżer związany ze stanowiskiem, o które się ubiegasz. Rozmowa to spotkanie obu stron, więc także Ty możesz zadawać pytania i dowiedzieć się więcej o tych aspektach pracy w Deloitte, które Cię interesują.

Assessment Centre

Dla kandydatów ubiegających się o praktykę w dziale Audytu oraz dla kandydatów do pracy w dziale Doradztwa Podatkowego przygotowaliśmy dodatkowo Assessment Centre. Assessment Centre (AC) to całodniowa sesja ćwiczeń, podczas których możemy, w warunkach przypominających warunki pracy, zaobserwować, czy kandydaci mają cechy i kompetencje określone jako niezbędne, aby z powodzeniem realizować przyszłe zadania w firmie. Ćwiczenia odbywają się w kilkuosobowych grupach, a każdą z nich obserwuje trzy- lub czteroosobowy zespół asesorów (specjalnie przeszkolonych pracowników działu HR oraz menedżerów z poszczególnych działów). Assessment Centre służy temu, aby lepiej poznać Ciebie i Twoje umiejętności, a nie sprawdzić konkretną wiedzę.

Porady Specjalistów

Studentów i absolwentów, którzy nie posiadają doświadczenia zawodowego zapraszamy na kilkumiesięczne staże w naszych biurach w Polsce lub innych krajach europejskich. Szukamy ambitnych, nastawionych na rezultaty, otwartych na zdobywanie nowej wiedzy osób, które nie boją się wyzwań i cenią szerokie możliwości rozwoju.

W procesie rekrutacyjnym oceniamy nie tylko wiedzę, ale także szereg kompetencji interpersonalnych, takich jak praca w zespole, budowa profesjonalnych relacji czy komunikacja. Naszym stażystom, a potem pracownikom oferujemy dostęp do ogromnych zasobów wiedzy oraz możliwość pracy dla największych i najdynamiczniej rozwijających się firm polskich i międzynarodowych.

 

Krzysztof Kwiecień
Dyrektor działu HR
Deloitte