CAPGEMINI

Capgemini Polska
Al. Jerozolimskie 96
00-807 Warszawa

Kim Jesteśmy

Oddziały: Kraków, Katowice, Opole, Wrocław 
Liczba pracowników w Polsce: ponad 5300 
Liczba pracowników na świecie: ok. 125 000
 

 

Capgemini to przede wszystkim różnorodność. Możesz razem z nami tworzyć najnowocześniejsze rozwiązania dla wielu branż i korzystać ze wsparcia zespołów ekspertów o niezwykle szerokim zakresie kompetencji - od międzynarodowych procesów biznesowych aż do zaawansowanych systemów IT. 

Jaki jest wspólny mianownik dla tej dynamicznej społeczności? To przede wszystkim wiedza i możliwości - Capgemini to firma posiadająca 46 lat doświadczenia w biznesie, nasze oddziały zlokalizowane są w blisko 40 krajach, pracuje w nich łącznie 125 000 pracowników!

Nasze doświadczenie i zasięg wymaga, aby wszystko co robimy stało na najwyższym poziomie. Dostęp do świata Capgemini da Ci zupełnie nowe spojrzenie na Twoją karierę.

Nasze oddziały: 

Business Process Outsourcing (Kraków i Katowice) 

to dynamiczny, szybko rozwijający się dział naszej firmy. Świadczymy usługi w zakresie finansów i księgowości, operacji bankowych, obsługi klienta, zarządzania dostawami oraz zarządzania zasobami ludzkimi. Polskie Centrum BPO mieszczące się w Krakowie oraz Katowicach, nastawione jest na wdrażanie innowacyjnych rozwiązań i pracę w zespołach, która pozwala zdobyć ciekawe doświadczenie pracując w międzynarodowym środowisku. Naszymi klientami są międzynarodowe korporacje, stąd też pracownicy posługują się ponad 30 językami! W polskich biurach BPO zatrudnionych jest obecnie ponad 2700 pracowników. 
 

W ramach Infrastructure Services (Katowice, Kraków, Opole)obsługujemy klientów z całego świata w zakresie usług zdalnego wsparcia technicznego oraz zdalnego zarządzania ich infrastrukturą informatyczną. Obecnie świadczymy usługi dla klientów w zakresie zarządzania IT, zarządzania infrastrukturą, oraz service desk. Nasi eksperci pracują w rozmaitych środowiskach m.in.: Unix, Linux, Windows, Mainframe, VMware, Oracle, zgodnie z metodologią ITIL.Zatrudnienie znajdują u nas zarówno specjaliści z wieloletnim doświadczeniem, jak i osoby rozpoczynające swoją karierę zawodową. 

 

Capgemini Software Solutions Center (Wrocław) jako centrum rozwoju oprogramowania i usług informatycznych firmy Capgemini specjalizuje się w projektach rozwiązań dla znanych na całym świecie, renomowanych klientów. Centrum współpracuje ściśle z niemieckimi oddziałami Capgemini. Obecnie wrocławskie Software Solutions Center zatrudnia ponad 500 specjalistów branży IT, którzy zajmują się głównie: Projektowaniem, tworzeniem, testowaniem oraz wdrażaniem indywidualnych rozwiązań IT w oparciu o nowoczesne technologie programistyczne, takie jak Java, czy .NET, platformy bazodanowe (np. Oracle), Business Intelligence oraz technologie mobilne (np. Android, iOS, Windows Phone)•Projektowaniem, tworzeniem i wdrażaniem nowych rozwiązań programistycznych w ramach środowiska SAP.• Architekturą złożonych systemów informatycznych - projektowanie rozwiązań klasy Enterprise, konsulting.
• Zarządzaniem projektami informatycznymi w oparciu o metodyki zwinne i klasyczne - stosujemy metodyki stworzone na bazie międzynarodowych standardów (takich jak Scrum, RUP) wzbogacone o nasze doświadczenia; w zarządzaniu projektami opieramy się na standardach, tj. PMBOK (PMI) oraz ITIL.
• Wsparciem funkcjonowania systemów indywidualnych oraz SAP
 

W ramach Application Services (Warszawa) nasze zespoły ekspertów zajmują się złożonymi projektami transformacji przedsiębiorstw, które mają trwały wpływ na wzrost i pozycję konkurencyjną. 
Oferujemy klientom z szeroki zakres ekspertyz z zakresu konsultingu oraz wspieramy firmy w projektach, których celem jest opracowanie i transformacja systemów informatycznych. 
Pracownicy rozwijają swoje kompetencje pełniąc rolę kierowników projektów, architektów systemów, konsultantów technologii informatycznych, programistów i autorów innowacyjnych rozwiązań technologicznych.
 

Upgrade your career!
Capgemini tworzy zespół wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów, o unikalnym potencjale twórczym i pasji do podejmowania nowych wyzwań. Poszukujemy osób ze zdolnościami analitycznymi i interpersonalnymi, które potrafią pracować w zespole i chcą rozwijać się w obszarze: IT, finansów, księgowości, operacji bankowych, HR, obsługi klienta, marketingu lub zarządzania. Każde z oferowanych przez nas stanowisk wymaga znajomości języka angielskiego lub innego języka obcego. Zatrudniamy studentów i absolwentów wszystkich kierunków; preferowane są specjalności techniczne, informatyczne, finansowe, lingwistyczne oraz ekonomiczne. 

Wszystkich zainteresowanych pracą, praktykami lub stażem zachęcamy do przesyłania aplikacji. Aktualne oferty pracy dostępne są na stronie: http://www.upgradeyourcareer.pl/


Rekrutacja trwa przez cały rok!