KPMG

KPMG Sp. z o.o.

ul. Chłodna 51

00-867 Warszawa

Praktykant - Asystent w dziale Bankowości i Instytucji Finansowych - Financial Services Audit

Interesujesz się zagadnieniami z zakresu bankowości, ubezpieczeń, aktuariatu? Chcesz poznać tajniki zawodu audytora? Lubisz pracę projektową, a wiedzę chciałbyś zdobywać od profesjonalistów?
Zaaplikuj do KPMG w Warszawie na praktyki lub do pracy w dziale Bankowości i Instytucji Finansowych (Financial Services Audit).
Zapraszamy studentów ostatnich lat studiów oraz absolwentów kierunków ekonomicznych, finansowych, a także nauk ścisłych.

Zakres obowiązków:

  • motywacji do pracy w dziale Audytu,
  • umiejętności analitycznego myślenia oraz znajomości podstaw rachunkowości,
  • bardzo dobrych wyników na studiach,
  • komunikatywności oraz umiejętności pracy w zespole,
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego,
  • dyspozycyjności.

Oferujemy:

  • płatne praktyki z szansą na otrzymanie oferty pracy stałej,
  • stabilne zatrudnienie z pakietem świadczeń dodatkowych,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia,
  • udział w ciekawych projektach,
  • poznanie wysokich standardów pracy,
  • współpracę z najlepszymi specjalistami.

Zainteresowane osoby prosimy o złożenie
aplikacji korzystając z opcji Apply to job.

Terminy rozpoczęcia:

  •  praktyki zimowe - październik 2014 r.
  •  praca - wrzesień 2014 r.

kariera.kpmg.pl