Kariera 03.10.2019

XII Edycja Absolvent Talent Days

Absolvent Talent Days już od XII edycji jak magnes przyciąga setki tysięcy młodych ludzi. Dlaczego musisz tam być? Absolvent Talent Days to nowoczesne i szybkie podejście do rekrutacji, zaawansowane rozwiązania technologiczne ułatwiające rekrutację „tu i teraz”, to również ponad 100 bezpłatnych szkoleń oraz warsztatów z wartościowymi certyfikatami i spotkania z liderami opinii. Nasze podejście do rekrutacji doceniają też sami pracodawcy - dzięki Absolvent Talent Days szybciej niż dotychczas znajdą Cię w tłumie. To największe wydarzenie karierowe w Polsce, które daje uczestnikom setki możliwości!
 

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, wystarczy pobrać bilet na https://bit.ly/2ncivqQ

 

Tegoroczna jesienna edycja to setki najlepszych pracodawców, którzy szukają przyszłych pracowników, zróżnicowania oferta bezpłatnych szkoleń i warsztatów oraz kilka stref m.in. strefa konsultacji CV!
 

Agencja Wywiadu po raz pierwszy w historii pojawi się wśród młodych poszukując osób chętnych do pracy dla tej jednostki – tylko na Absolvent Talent Days!
 

Agencja Wywiadu jest służbą specjalną odpowiedzialną za pozyskiwanie ekskluzywnych informacji istotnych z punktu bezpieczeństwa zewnętrznego Rzeczypospolitej Polskiej. Pozyskiwane informacje i analizy tworzone przez oficerów Agencji Wywiadu trafiają bezpośrednio do najważniejszych organów państwowych w Polsce. Pozwala to na podejmowanie strategicznych decyzji, które przyczyniają się do utrzymania bezpieczeństwa państwa oraz wzmocnienia pozycji RP na arenie międzynarodowej. Podczas tegorocznego wydarzenia uczestnicy będą mieli wyjątkową możliwość spotkać się z doświadczonymi oficerami Agencji Wywiadu, wziąć udział w warsztacie oraz aplikować w oferty przygotowane specjalnie na tę okazję!

 


 

Poznaj pracodawców i skorzystaj z bezpłatnej oferty szkoleń oraz warsztatów!
 

W XI edycji Absolvent Talent Days weźmie udział ponad 700 pracodawców z 50 różnych branż. Wśród nich znaleźć będzie można wyjątkowych i nieoczywistych pracodawców m.in. Agencję Wywiadu oraz firmy o międzynarodowej sławie, jak chociażby PwC, State Street Bank czy Grupa Orbis. Podczas wydarzenia będziesz  mieć szansę na porozmawianie z ich przedstawicielami.  Podejdź do stanowisk wybranych przez siebie firm  i zadaj pytanie obecnym  tam  pracownikom  i rekruterom. Dowiedz się wszystkiego, co cię interesuje i łatwo aplikuj wykorzystując opaskę e-CV, którą otrzymasz przy rejestracji na wydarzeniu. Nigdy wcześniej nie było to aż tak proste! A jeśli to jeszcze nie czas na nowe wyzwania zawodowe to mamy dla Ciebie imponującą listę ciekawych szkoleń i warsztatów na których zdobędziesz wartościowe certyfikaty i poszerzysz swoje kompetencje – sprawdzaj na bieżąco agendę na naszej stronie i wybierz coś dla siebie.

 

Łatwo aplikujesz wykorzystując opaskę e-CV podczas wydarzenia!
 

Teraz już wszystko w Twoich rękach - porozmawiaj z pracodawcą i aplikuj za pomocą elektronicznej opaski - rozwiązanie e-CV, w szybki i łatwy sposób sprawi, że Twoje CV wpadnie wprost do odpowiedniej skrzynki pracodawcy. System e-CV pozwala na przepływ aplikacji bezpośrednio do Pracodawcy. Tym samym zakończyliśmy erę papierowych życiorysów i długich procesów rekrutacji. Rozmowa z Pracodawcą odbywa się tu i teraz. Targi można więc opuścić z pracą lub praktykami w kieszeni. Wystarczy, że przed wydarzeniem uzupełnisz swój profil i załączysz CV  rejestrując  się  na naszym serwisie - https://bit.ly/2ncivqQ

Na wydarzeniu nie zabraknie także sprawdzonych atrakcji. Uczestnicy będą mogli skonsultować swoje CV ze specjalistami, bezpłatnie wykonać profesjonalne zdjęcie  do  aplikacji  i  budować  relacje zawodowe, które w przyszłości mogą zaprocentować nowymi pomysłami na ścieżkę kariery.

Pobierz bezpłatny bilet na https://bit.ly/2ncivqQ i bądź krok przed innymi!

 

Kalendarz wydarzeń XII edycji Absolvent Talent Days:

  • 9 października ERGO Arena Gdańsk/Sopot
  • 15 października Międzynarodowe Targi Poznańskie
  • 22 października ICE Kraków
  • 24 października Międzynarodowe Centrum Kongresowe Katowice
  • 29 października Wrocławskie Centrum Kongresowe – Hala Stulecia
  • 5 listopada PGE Narodowy Warszawa
  • 9 listopada EXPO Łódź

 

 

Organizatorem Absolvent Talent Days jest Grupa Absolvent, właściciel serwisu www.absolvent.pl