News 13.03.2019

Wydarzenie Fashion Night UEK 2019 już ruszyło!

To niezwykłe modowe wydarzenie jest od podstaw planowane i tworzone przez studentów w ramach Juwenaliów Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie.  Fashion Night szczyci się mianem największego studenckiego projektu modowego w Polsce.  Podczas tegorocznej, dziewiątej już edycji, uczestnicy przez cały dzień będą mieli możliwość pogłębiać swoją wiedzę podczas warsztatów i prelekcji  z zakresu mody, najnowszych trendów, fotografii  i mediów.

Brzmi zachęcająco? A to nie wszystko! Podczas tej edycji  każdy zainteresowany światem mody może wziąć udział w licznych konkursach  i  zgarnąć wartościowe nagrody.

Zwieńczeniem całego wydarzenia, jak co roku będzie profesjonalny pokaz mody, podczas którego promowani są kreatywni i ambitni polscy projektanci, a także artyści i muzycy, których występy uświetniają prezentację kolekcji.

Już 29 kwietnia 2019 roku na kampusie Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie zbiorą się osoby związane ze światem mody i mediów, influencerzy, blogerzy oraz fotografowie, by stać się częścią tego niezwykłego projektu.

Jeżeli czujesz, że nie może cię tam zabraknąć, weź udział w wydarzeniu i bądź na bieżąco!

 

Wydarzenie: https://bit.ly/2Hel7N6

Fanpage: https://bit.ly/2EWPILL

Instagram: https://bit.ly/2ChUfYm