Kultura 05.10.2018

Wyczekiwany singiel Ian ft Frenchy - Will You Be Mine już dostępny w sieci!

Długo wyczekiwany singiel "Ian ft Frenchy - Will You Be Mine" już dostępny w sieci!

 


To będzie prawdziwy HIT - utwór utrzymany w mocno popowej stylistyce lat 80, za którego produkcję odpowiada zwycięzca nagrody Grammy z 2007 roku za najlepszą płytę R'N'B dla Chaka Khan - Voytek Kochanek http://cyrylk.civ.pl/wojtek/index.php

 

"Will You Be Mine" to featuring z młodym zdolnym raperem Frenchy'm, pochodzącym z Kongo.

Ian Rooth od 10 lat związany jest ze sceną artystyczną. W czerwcu 2015 roku został zwycięzcą hiszpańskiej edycji programu Aim2Fame, pierwszego ogólnoświatowego talent show transmitowanego przez platformę You Tube.

 

 

W 2011 roku był uczestnikiem pierwszej edycji „The Voice of Poland” oraz „X Factor”. Aktualnie jest jednym z jurorów programu „All Together Now” emitowanego w telewizji Polsat.

Frenchy – Mark Mavambu to połączenie muzykalności Wielkiej Brytanii i kongijskiej, wrodzonej charyzmy. Jego solowe wersy można usłyszeć u polskich jak i zagranicznych artystów, m.in.: (Afromental, Mrozu, Kayah, M'n'F, Dharni, czy Mateusz Krautwurst). 

 

 

 

W latach 2012 – 2014 Frenchy zaistniał w polskim przemyśle muzycznym z licznymi występami na masowych imprezach takich jak "Euro 2012", "Bitwy na Głosy" czy "Dayglow”. Dodatkowo w tym okresie występował jako część grupy Afromental - "Afromental Tour 2013".

 

Autor zdjęć - Mirosław Sycz https://www.instagram.com/fineus_