Nauka 29.03.2019

VIII Krakowska Konferencja Matematyki Finansowej

Krakowska Konferencja Matematyki Finansowej to największy projekt Koła Naukowego Modelowania Finansowego, działąjącego przy Akademii Górniczo Hutniczej w Krakowie. Konferencja to trzy dni wykładów, warsztatów i konkursów, organizowane w całości przez studentów, którzy przy wsparciu uczelni i sponsorów (w tym roku sponsorami głównymi wydarzenia zostały firmy UBS oraz HSBC) rozszerzają wiedzę o finansach.


 Tegoroczna, VIII edycja konferencji została podzielona na 3 bloki tematyczne: naukowy, biznesow i giełdowy. W każdym z bloków wystapią prelegenci, którzy reprezentują największe firmy, zajmujące się szeroko pojętymi finansami oraz pracownicy naukowi najlepszych polskich uczelni.
W pierwszy dzień konferencji zaplanowane są również warsztaty tematyczne, w czasie których uczestnicy będą mogli zdobyć praktyczne umiejętności, przydatne na rynku pracy.
W trzeci dzień z kolei tradycyjnie już odbędzie się konkurs studenckich referatów. Jury wyłoni trzy najlepsze wystąpienia, których autorzy zostaną nagrodzeni wspaniałymi prezentami. Zgłoszenia do konkursu referatów wciąż trwają, a formularz zgłoszeniowy dostępny jest na naszej stronie https://goo.gl/forms/sWEWILH6MgEPdq6F3

W menu po lewej stronie oprócz zgłoszenia do konkursu referatów znajduje się również formularz zgłoszeniowy na uczestnika VIII Krakowskiej Konferencji Matematyki Finansowej

 

https://goo.gl/forms/yXQmsHpm472oHwaz2

 

oraz harmonogram, który stale aktualizujemy. Po wszystkie szczegóły odsyłamy na stronę

 

http://www.knmf.agh.edu.pl

 

Zachęcamy również do wzięcia udziału w oficjalnym wydarzeniu na Facebooku

https://www.facebook.com/events/364585947465472/?ti=cl

 

Zapraszamy!!!