Nauka 28.11.2016

Studencka Szlachetna Paczka 

W dniach od 28 listopada do 6 grudnia na Kampusie Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie (ul. Rakowicka 27) odbędzie się akcja charytatywna „Szlachetna Paczka” organizowana przez Niezależne Zrzeszenie Studentów UEK we współpracy ze Stowarzyszeniem Wiosna.

Akcja ma na celu zbiórkę artykułów spożywczych, chemii gospodarczej, ubrań oraz najpotrzebniejszych mebli i sprzętów dla wybranych krakowskich rodzin, które znalazły się trudnej sytuacji materialnej z niezależnych od siebie przyczyn i chcą dostać szansę na zmianę życia na lepsze.

Artykuły będzie można przynosić na specjalnie przygotowane standy znajdujące się w Pawilonach C, F i S. Na Kampusie zostanie również przeprowadzona zbiórka pieniężna, aby móc zakupić droższe sprzęty dla rodzin. Zapraszamy wszystkich chętnych do pomocy, aby pojawili się tych dniach na Kampusie UEK i udowodnili jak wielkie mają serca. Liczy się każdy, nawet najmniejszy gest.

Więcej informacji oraz opis rodziny, dla której przeprowadzamy zbiórkę, znajdziecie na wydarzeniu: https://www.facebook.com/events/1815248868744241/

 

Jeden za WSZYSTKICH,

WSZYSCY za jednego!