Nauka 10.02.2017

Juwenalia UEK!

Perła Juwenalia UEK 2017 zaczynają odsłaniać karty i ogłaszają pierwsze gwiazdy! Już wiemy, że na pewno na scenie Koncertu Głównego usłyszymy Zeusa i Toma Swoona. A to dopiero początek! Warto zapamiętać tę datę - 18 maja, to wtedy odbędzie się najbardziej elektryzujący koncert juwenaliowy w Polsce. Widzimy się na Kampusie Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, bilety już w sprzedaży. YOUR CHOICE, MAKE NOISE!

 

1# Zeus (Kamil Rutkowski) - Polski raper i producent muzyczny. Członek grupy muzycznej Pierwszy Milion. Solowy debiut rapera pt. Re-Mix-Tape - Volume 1 ukazał się w 2007 roku. W czerwcu 2008 Zeus wygrał ogólnopolski konkurs na demo roku zorganizowany przez magazyn WuDoo. Główną nagrodą było nagranie i wydanie albumu. 9 października 2015 roku swoją premierę miała płyta Zeus. Jest super., która otrzymała status złotej płyty.

 

 

#2 Tom Swoon (Dorian Tomasiak) - Polski DJ i producent muzyczny. Ma dopiero 24 lata, a już znalazł się w notowaniu top100 DJs wg DJMag obok takich artystów jak Avicii, Calvin Harris czy Martin Garrix . W 2015 zajmował w tym zestawieniu 46 miejsce, jest to zdecydowanie najlepszy wynik nie tylko w jego karierze, ale również w historii polskiej muzyki elektronicznej. Jego remix piosenki Burn It Down zespołu Linkin Park znalazł się na ich albumie, a w 2016 roku podczas pożegnalnej trasy koncertowej Aviici’ego to właśnie on zagrał support na jego jedynym koncercie w Polsce.

 

 

I pula biletów na Koncert Główny Perła Juwenalia UEK 2017 są dostępne:

-na portalu eBilet pod linkiem - https://www.ebilet.pl/muzyka/festiwale/juwenalia/

-w klubie studenckim zaUEK na terenie Kampusu UEK

-we wszystkich salonach Empik w całej Polsce

-na fanpage’u Juwenalia UEK poprzez aplikację “Kup Bilet Online!”

 

Ceny biletów w I puli:

-Student UEK: 10 PLN

-Student: 15 PLN

-Normalny: 20 PLN