Nauka 24.03.2016

Metro w Krakowie? Bardzo proszę!

Taco Hemingway, bo o nim mowa, to raper, który na polskiej scenie pojawił się w roku 2013 wraz z albumem pt. „Young Hems”. Następna płyta, której tytuł brzmi „Trójkąt warszawski”, wyniosła go na szczyt listy najlepiej sprzedawanych płyt w Polsce. Wydana rok temu płyta „Umowa o dzieło” była notowana jeszcze wyżej, a utwór „Następna stacja” zajął pierwsze miejsce na Liście Przebojów Programu Trzeciego.

 

 

Ten ogromny sukces jest możliwy dzięki niesamowitym umiejętnością Filipa Szcześniaka. W Jego tekstach słychać, że miejskie życie zna jak własną kieszeń. Zdolność tworzenia niebanalnych i trafnych rymów w połączeniu ze spostrzegawczością tworzą z Jego kawałków barwne portrety stolicy. Zestawienie tego razem ze świetnym bitem sprawia, że Taco jest jedną z najciekawszych propozycji alternatywnego rapu ostatnich czasów.

Potwierdzi się to już 5 maja na terenie Kampusu Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie.
Bilety można nabyć na stronie www.biletomat.pl oraz w Klubie Studenckim ZaUEK. Ruszyła już II pula, która rozchodzi się bardzo szybko, więc nie ma co tracić czasu. Do zobaczenia za niecałe 50 dni!