Nauka 08.04.2015

IV Krakowska Konferencja Matematyki Finansowej

Koło Naukowe Modelowania Finansowego działające przy Wydziale Matematyki Stosowanej AGH ma zaszczyt zaprosić wszystkich zainteresowanych matematyką finansową na ogólnopolską konferencję pod hasłem „Matematyczne ujęcie ryzyka w obszarze finansowym i energetycznym” w dniach  17-19 kwietnia 2015r. Konferencja jest dofinansowana w ramach projektu Stypendium im. Lesława A. Pagi.

 

Z racji szerokiego zakresu tematycznego konferencja zostanie podzielona na pięć bloków tj. prelekcje ekspertów, prezentacje firm, referaty studentów, wystąpienia praktyków rynkowych oraz wprowadzony w tym roku dodatkowo, blok rynku energii. Nowością także bedą równoległe warszaty tematyczne oraz konkurs „Case Study EY”.  Każdy z  ww. paneli realizuje inne cele, przy czym zostały one dobrane w taki sposób, by wzajemnie się uzupełniać i spełniać główne założenia konferencji. Naszym zamysłem było, aby konferencja była swoistym pomostem pomiędzy środowiskiem akademickim, a światem branżowym, ukazywała studentom wkraczającym na rynek pracy możliwe ścieżki kariery i rozwoju w dziedzinie matematyki finansowej. Wydarzenie to będzie wspaniałą okazją do lepszego zaznajomienia się metodami matematycznymi stosowanymi w finansach, a spotkania z praktykami dawką cennych porad i wiedzy opartej na doświadczeniu.

 

Formularz zgłoszeniowy będzie dostępny do 1 kwietnia 2015r. Osoby, które nie zarejestrują się na czas mogę również wziąć udział w konferencji. Każdy zarejestrowany uczestnik otrzyma certyfikat oraz zestaw upominkowy. Przerwy między prelekcjami umilać będzie bufet. Udział w konferencji jest bezpłatny.

Zachęcamy do wygłaszania własnych referatów, dla najlepszych przewidujemy atrakcyjne nagrody.

 

Więcej informacji na temat konferencji oraz formularz zgłoszeniowy znajdują się na naszej stronie internetowej:

http://www.knmf.agh.edu.pl/index.php/konferencje-naukowe oraz na profilu Facebook.

Wszelkie pytania prosimy kierować na adres e-mail: knmf@student.agh.edu.pl

 

Serdecznie zapraszamy!