Kariera 11.05.2016

IT Career Summit 2016 to największa strefa kariery IT w Polsce. 

Już we wrześniu po raz trzeci będziemy gościć największe firmy, które będą poszukiwać  nowych pracowników. Przyjdź do nas i przekonaj się, może szukają właśnie Ciebie ?

 

Pierwsza edycja wydarzenia okazała się być strzałem w dziesiątkę, dlatego nie spoczywamy na laurach i działamy dalej! Już 8 września 2016 w godz. 9:00 - 18:00 na Stadionie PGE Narodowy, będziesz miał możliwość poznać wszystkich wystawców osobiście. Jeżeli jesteś specjalistą, ekspertem branży informatycznej i nie boisz się nowych wyzwań zawodowych na swojej ścieżce kariery to wydarzenie jest dla Ciebie ! Poznasz nowych ludzi i z pewnością nawiążesz owocne w przyszłości kontakty biznesowe.

Podczas targów wśród uczestników gościć będziemy także młodych, zdolnych i ambitnych studentów oraz absolwentów kierunków informatycznych uczelni wyższych, którzy są gotowi rozpocząć swoją karierę w branży właśnie od targów IT Career Summit.

 

Miło nam również poinformować, że Gościem Specjalnym wydarzenia będzie Łukasz Jakóbiak, który na scenie głównej konferencji - Twoja Kariera w IT - poprowadzi wykład motywacyjny "Znajdź Siłę".

 

Zgłoś swój bezpłatny udział w targach, wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy znajdujący się na stronie www.itcareersummit.pl/warszawa

 

Jeżeli jesteś: Programistą, Developerem, Testerem, Wdrożeniowcem, Inżynierem, Administratorem, Oficerem bezpieczeństwa, Managerem ds. zarządzania projektami IT to koniecznie odwiedź nas podczas IT Career Summit 8 września 2016 na Stadionie PGE Narodowy

 

Współpraca podczas IT Career Summit to także korzyści dla wystawców.

Dajemy możliwość na Kontakt i współpracę z doświadczonymi i kompetentnymi pracownikami oraz prezentację aktualnych ofert pracy licznej grupie wyselekcjonowanych profesjonalistów.

 

To jednak nie koniec niespodzianek :) W programie imprezy przewidujemy także bezpłatne Warsztaty Scrum Droid, możliwość skorzystania ze strefy relaksu, gdzie skorzystasz z darmowego masażu. Nie zabraknie również licznych konkursów z nagrodami!

Zapraszamy do zgłoszenia bezpłatnego udziału na www.itcareersummit.pl :)

 

Strona internetowa wydarzenia: http://itcareersummit.pl/warszawa

Strona rejestracji:  http://itcareersummit.pl/warszawa/?page_id=21