Kariera 10.04.2015

Festiwal HR po raz kolejny w Krakowie

Dział HR to nie tylko rekrutacja. To motto tegorocznej edycji Festiwalu HR, który odbędzie się w dniach 13-16 kwietnia na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. Darmowe szkolenia i wykłady mają za zadanie przedstawić wieloaspektowość zadań osób pracujących w tej dziedzinie.

 

Uczestnictwo w wydarzeniu jest niezwykłą szansą na bliższe poznanie dziedziny jaką są zasoby ludzkie. Jak mówią organizatorzy, mogą skorzystać z niej zarówno studenci, którzy zastanawiają się nad wyborem swojej ścieżki kariery, jak i osoby, które są związane z tą dziedziną i chcą poszerzyć swoje horyzonty.

Podczas festiwalu wystąpią prelegenci, którzy na co dzień zajmują się kwestiami pracowniczymi. Tematyka szkoleń dotyczyć będzie kwestii rozwoju pracowników, spraw kadrowych, wizerunkowych. Nie zabraknie również szkoleń na temat couchingu, poprawnego tworzenia CV i rekrutacji.

 

Podczas wydarzenia wystąpią prelegenci z firm takich jak: Phillip Morris International, Alexander Mann Solutions, Hays, IBM, Anacco, MJCC, Ministry of Speech, Cognity, Instytut Komunikacji i Rozwoju, 4-IT, YPI Consulting, Zmiana na Dobre, Bergway.

Firmy z którymi współpracujemy podczas wydarzenia, to znani i szanowani pracodawcy. Ich doświadczenie daje nam pewność, że przeprowadzone szkolenia będą na wysokim poziomie a słuchacze po opuszczeniu sali będą dobrze je wspominać.” – komentuje Gabriela Szyszka, koordynatorka festiwalu.

 

Dodatkowym przedsięwzięciem w ramach Festiwalu HR jest specjalnie przygotowana na tę okazję inicjatywa „ Pogotowie CV”. Organizatorzy – studenci z koła naukowego „Personalni” działającego przy Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie, zdecydowali się na udzielenie konsultacji dotyczących CV każdej osobie która w dniach festiwalu tj. 13-16 kwietnia, prześle swoje CV na adres personalni.uek@gmail.com.

 

Więcej informacji o Festiwalu HR znaleźć tutaj: http://on.fb.me/1NW3nhB