Kariera 07.11.2016

EXPERT SUMMIT 2016

EXPERT SUMMIT 2016

Już 9 listopada 2016 roku w Lubelskim Parku Naukowo-Technologicznym przy ul. Dobrzaoskiego 3 w Lublinie odbędzie się czwarta edycja największej konferencji informatycznej na wschodzie Polski – ES 2016. 

EXPERT SUMMIT 2016 – All about Microsoft technologies to IV edycja największej konferencji poświęconej technologiom Microsoft w Polsce. Skierowana jest przede wszystkim do profesjonalistów branży informatycznej, którzy chcą odnaleźd się w świecie najnowszych technologii, narzędzi i biznesu. Wydarzenie zrzesza pasjonatów nowych technologii, programistów, designerów, projektantów baz danych, projekt managerów, specjalistów od zabezpieczeo, administratorów sieci czy przedstawicieli wielkiego biznesu. Jest to jedyne tak renomowane wydarzenie w Polsce zapewniające najwyższy poziom wykładów prowadzonych przez najwybitniejszych specjalistów w swoich dziedzinach. Podczas konferencji wystawiają się jedynie uznane na świecie firmy informatyczne, których obecnośd zwiększa rangę wydarzenia. 

 


 
Partnerzy i Sponsorzy są dla naszej konferencji kwestią kluczową. Nasza konferencja jest platformą, dzięki której nasi Sponsorzy rekrutują pracowników, pomagamy im rozwijad Biznes i budowad ich sukces na rynkach polskich i zagranicznych. Niemniej istotną, długoterminową  i obustronną korzyścią jest fakt wzajemnego rozwoju – uczymy się od siebie, otwierając przed sobą nowe perspektywy. My umożliwiamy współpracującym z naszą konferencjom firmom przyglądanie się z bliska Microsoftowi i korzystanie z tej wiedzy, przy budowaniu własnej strategii biznesowej.   W branży technologicznej – chyba jak w żadnej innej – potrzeba reagowania na zmiany w bieżącej rzeczywistości staje się kwestią zarówno rozwoju jak i przetrwania w świecie biznesu. Nasi Partnerzy świetnie to rozumieją, dostosowując swój model działania i swoje narzędzia do tempa i kierunku ogólnych trendów. Współpraca z liderem i kreatorem tych zmian dobitnie świadczy, że to właśnie wśród Partnerów Expert Summit 2016 należy szukad przyszłych liderów rynku. To właśnie dzięki takiej postawie współpracujące z nami firmy wyprzedzają swoich konkurentów, pozostając cały czas wśród liderów zmian współczesnego świata IT. 

 


 
Prelegenci występujący na konferencji: Piotr Bonioski (Microsoft), Łukasz Grala (Microsoft, MVP Data Platform), Dariusz Porowski (Microsoft), Michał Furmankiewicz (Microsoft), Marcin Iwanowski (Microsoft, MVP Windows Platform Development), Paweł Potasioski (Microsoft Business Intelligence), Sławomir Sobótka (Bottega IT Solutions), Szymon Komorowski (Xamarin Developer), Marek Pyka (Microsoft), Damian Skrzypiec (Microsoft IT Pro), Tomasz Haratynowicz (Asseco Business Solutions), Damian Widera (Microsoft MVP Data Platform), Mateusz Kierepka (MedApp S.A.), Mariusz Rybusioski (Veeam), Tomasz Ludwiczak (Atos Polska), Michał Jackowiak (Atos Polska), Michał Kołodziejski (Atos Polska), Piotr Olszewski (ISCG). 

 


 

Strona internetowa: www.expertsummit.pl 
Termin: 9 listopada 2016 r.  
Miejsce: Lubelski Park Naukowo - Technologiczny, ul. Dobrzańskiego 3, 20-262 Lublin