Nauka 12.11.2014

#e-biznes festiwal 2014 - nowe spojrzenie na e-marketing!

Czy wiesz, co wspólnego mają baseball i statystyka? A może kojarzysz słynne selfie z tegorocznej gali rozdania Oscarów, które błyskawicznie rozeszło się po całym świecie? Pewnie zadajesz sobie teraz pytanie, co sport, setki danych liczbowych i aktorzy mają wspólnego z marketingiem. Pokażemy Ci, że naprawdę dużo i.. zmienimy Twoje spojrzenie na e-marketing!

 

 

Przed nami finał IV edycji #e-biznes festiwal - bezpłatnej konferencji prezentującej aktualne trendy w marketingu oraz zastosowania Internetu i nowych technologii w biznesie. Prowadzisz swój sklep internetowy? Projektujesz i tworzysz kampanie reklamowe? Interesujesz się marketingiem internetowym i szukasz inspiracji do dalszego działania? 13 i 14 listopada kampus Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie stanie się centrum branżowych ekspertów i praktyków, którzy chętnie podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem - nie może Cię tam zabraknąć!

 

Kolejna edycja wydarzenia to przede wszystkim wartościowe prelekcje i praktyczne prezentacje prowadzone przez praktyków i specjalistów w swojej dziedzinie. Hasłem przewodnim IV edycji projektu jest "Zmieniamy spojrzenie na e-marketing", a więcej szczegółów zdradzą tematy i zagadnienia, które poruszymy w tym roku: marketing analityczny, content marketing oraz działania niestandardowe oparte o real-tim, Jarosław Królewski z HG Intelligence, Barbara Stawarz z Content King oraz Mikołaj Winkiel z Brand24. 

 

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny - wystarczy, że zarejestrujesz się na naszej stronie internetowej: http://ebf.sfbcc.org.pl/krakow/. Prelegentów, harmonogram wydarzenia oraz wszystkie aktualności znajdziesz także na naszym profilu na Facebook'u: http://facebook.com/ebiznesfest. Organizatorem wydarzenia jest Studenckie Forum Business Centre Club, a Partnerem strategicznym zostało Województwo Małopolskie.

 

Pamiętaj - 13 i 14 listopada, kampus Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Nie zmarnuj okazji, aby zmienić swoje spojrzenie na e-marketing!