Kariera 10.10.2014

DZIEŃ OTWARTY W MOTOROLA SOLUTIONS

W najbliższą sobotę 11 października krakowski oddział Motorola Solutions udostępni swoje podwoje dla zwiedzających.

 

Siedziba międzynarodowej firmy znajdująca się przy ulicy Czerwone Maki 82 od godziny  10:00 do 16:00 zamieni się w raj dla inżynierów. Jednak nie tylko umysły ścisłe znajdą tu interesujące pokazy i prelekcje. Niezwykłe pasje pracowników oraz ciekawostki związane z urządzeniami wykorzystywanymi przez służby ratownicze na całym świecie spodobają się zapewne wszystkim, którzy odwiedzą Motorola Solutions.

Od pomysłu do rozwiązania! – tak brzmi hasło przewodnie tegorocznego Dnia Otwartego. Podkreśla ono, że krakowski oddział firmy to jeden z najważniejszych na światowej mapie ośrodków. To właśnie tu powstają innowacyjne rozwiązania ratujące zdrowie i życie ludzi we wszystkich strefach czasowych i klimatycznych. Zwiedzanie największych laboratoriów technologicznych Motorola Solutions w Europie, testy urządzeń, warsztaty programowania robotów mobilnych oraz kurs pierwszej pomocy prowadzony przez Grupę Ratowniczą R2 – te i inne atrakcje czekają na wszystkich odwiedzających. 

 

W czasie Dnia Otwartego nie zabraknie atrakcji dla profesjonalistów z branż IT i ICT. Dowiedzą się oni, jakie produkty i aplikacje są owocem pracy inżynierów z krakowskiego ośrodka oraz jak wyglądają warunki pracy w Motorola Solutions. Wszyscy zainteresowani pracą w tym międzynarodowym koncernie będą mieć niepowtarzalną okazję wzięcia udziału w próbnej rozmowie kwalifikacyjnej oraz konsultacji z osobami odpowiedzialnymi za proces rekrutacyjny.

 

Dzień Otwarty to także doskonała okazja dla studentów, którzy będą mogli dowiedzieć się wszystkiego o prężnej współpracy pomiędzy biznesem a krakowskimi uczelniami. Zaowocowała ona już kilkoma projektami naukowymi, grantami oraz pracami dyplomowymi pisanymi pod okiem specjalistów z Motorola Solutions. 

Szczegóły związane z Dniem Otwartym w Motorola Solutions są dostępne na stronie pracawmotoroli.pl. Najświeższe informacje znajdują się również w serwisie Facebook – facebook.com/MotorolaSolutionsPolska.