Kariera 28.02.2014

KOLEJNA EDYCJA DROGOWSKAZÓW KARIERY!

Kolejna edycja Drogowskazów Kariery rusza już z końcem marca! To kolejna okazja do poszerzenia swojej wiedzy i umiejętności, przydatnych w późniejszej karierze zawodowej.

Już wkrótce, bo 17 marca, ruszają zapisy na szkolenia organizowane w ramach Drogowskazów Kariery. O czym jednak mowa? Drogowskazy Kariery to Ogólnopolski Program Edukacyjny organizowany przez Niezależne Zrzeszenie Studentów. Pierwsza edycja odbyła się w roku 2007.

Po wielu staraniach o jak najlepszy kształt projektu, Drogowskazy Kariery przybrały formę, która z powodzeniem trafia do młodych ludzi z całej Polski. Również wrocławscy studenci będą mieli możliwość uczestniczenia w projekcie, do czego gorąco zachęca NZS Uniwersytetu Wrocławskiego i NZS Uniwersytetu Ekonomicznego

Przez dwa tygodnie od 24 marca do 4 kwietnia studenci będą mieli możliwość uczestniczenia w warsztatach, case studies, debatach i panelach dyskusyjnych, prowadzonych przez doświadczone osoby ze świata polityki, nauki i biznesu. Celem programu jest wsparcie młodych ludzi na początku ich życia zawodowego, poprzez dostarczenie im wiedzy o stanie rynku pracy, praktykach i możliwej realizacji swoich planów i marzeń. Chcemy w ten sposób pomóc im w trafniejszym doborze ścieżki kariery zawodowej. Drogowskazy Kariery umożliwiają kontakt ze specjalistami z danej branży, a tematyka dobierana jest z dostosowaniem do potrzeb studentów tak, by każdy znalazł coś dla siebie i mógł ze szkoleń wynieść jak najwięcej. 

Drogowskazy Kariery to szansa na przyszłość. Już wkrótce ruszą zapisy, więc nie przegap tej okazji! Śledź nas na facebook’u :http://www.facebook.com/drogowskazy i już dziś zainwestuj w siebie.