Kariera 21.03.2014

DNI KARIERY - TWOJA PRZEPUSTKA DO PRACY!

24 marca 2014, na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie odbędą się targi pracy,  staży, praktyk - Dni Kariery®. Stworzone z myślą o krakowskich studentach i absolwentach, aby mogli poznać ofertę rynku pracy oraz nawiązać bezpośredni kontakt ze swoim potencjalnym pracodawcą.

 

Odwiedzający targi będą mogli porozmawiać z przedstawicielami ponad siedemdziesięciu, dobrze znanych na rynku firm. Jest to szybki sposób, aby dowiedzieć się jak funkcjonuje każde z tych przedsiębiorstw. Bardzo łatwo jest zdobyć również dokładniejsze informacje, na temat określonego stanowiska.

 

Dni Kariery® gromadzą corocznie kilka tysięcy studentów. Wciąż rosnąca liczba odwiedzających powoduje, że pracodawcy coraz chętniej biorą udział w tym wydarzeniu.  Firmy uczestniczące stają się bardziej rozpoznawalne dla środowiska studenckiego. Przedsiębiorcy odwiedzający targi to między innymi.: Motorola, Nestle, AON Hewitt, Lidl, KPMG, pwc i wiele innych.

 

Organizatorami targów są członkowie organizacji studenckiej AIESEC. Jej głównym celem jest umożliwienie młodym ludziom rozwoju osobistego na wielu płaszczyznach oraz ukształtowanie w nich umiejętności leaderskich, które pozwolą im na odkrycie własnego potencjału i wykorzystanie go w przyszłości.

Przyjdź na Dni Kariery! Rozmawiaj, zadawaj pytania, zdobądź swoją pracę!