Kariera 24.03.2015

Dni Kariery® - wiosna 2015 – daj szansę swojej karierze!

Jak wielokrotnie powtarzał Jim Fox: „Mój ojciec zwykł mówić do mnie: Znajdź sobie pracę, którą pokochasz, a nie będziesz musiał pracować.” My również zdajemy sobie sprawę, jak ważny jest dobór właściwej ścieżki rozwoju zawodowego, dlatego już 25 marca 2015 roku w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie odbędzie się 23 edycja Dni Kariery® - jednych z największych studenckich targów pracy, praktyk i staży w Polsce!

Dzięki współpracy studentów z organizacji AIESEC każdy Uczestnik Dni Kariery® staje przed unikalną szansą, by dowiedzieć się więcej na temat wymagań pracodawców, reprezentujących najważniejsze dla studentów obszary związane z przyszłą karierą. Podczas samego dnia targowego będziecie mieli również możliwość zapoznania się z aktualnymi ofertami dostępnymi na rynku pracy oraz sprawdzenia swoich dokumentów aplikacyjnych, przez profesjonalistów, pod kątem merytorycznym i wizualnym.

 

Już sama atmosfera czyni nasze targi wyjątkowymi - dzięki bezpośrednim spotkaniom z przedstawicielami firm poczujecie przypływ energii i odwagi do podjęcia działań dotyczących Waszej przyszłej kariery. Pewność siebie oraz odpowiednio wyznaczone cele i oczekiwania to podstawowe cechy, które powinny charakteryzować przyszłego pracownika, a z biegiem czasu - menadżera.

Pamiętajcie też, że Dni Kariery to nie tylko stoiska firm, ale także doskonała okazja do poznania międzynarodowych korporacji (i nie tylko!) z zupełnie innej perspektywy - m.in. poprzez udział w kreatywnych zadaniach przygotowanych przez ich przedstawicieli.

Spodoba Wam się oferta którejś z firm? Świetnie! Jeszcze podczas targów możecie złożyć potrzebne dokumenty i czekać na ich weryfikację - na najlepszych czekają atrakcyjne, płatne staże oraz praktyki, które w przyszłości z pewnością zaowocują ogromnym sukcesem!

Pamiętaj - czekamy na Ciebie już 25 marca 2015 r.!

 

 

AIESEC to globalna organizacja prowadzona przez młodych ludzi, która od ponad 65lat realizuje program praktyk i wolontariatów, docierając do 124 krajów i terytoriów. W Polsce jesteśmy obecni w 17 największych ośrodkach akademickich, gdzie poprzez realizowane projekty i pracę zespołową umożliwiamy studentom rozwój osobisty i profesjonalny. Kształtujemy wśród nich postawę przedsiębiorczości oraz umiejętności komunikacyjne. Rozwijamy przyszłych liderów, którzy w odpowiedzialny sposób będą wpływali na swoje lokalne otoczenie.