Kariera 17.03.2014

CASE WEEK: WYKORZYSTAJ SWOJĄ SZANSĘ NA SPOTKANIE Z PRACODAWCĄ!

Case Week to unikalna seria szkoleń odbywających się w dniach 1-15 kwietnia 2014 r. na dziewięciu uczelniach w całej Polsce.

 

 

Dlaczego warto tam być?

Studia dają dobrą podstawę teoretyczną – jednak pracodawczy często skarżą się, że nowo przyjęci do pracy studenci nie mają wiedzy praktycznej. Sam przyznaj – szkoda byłoby zmarnować te kilka lat studiów, prawda? Dobitnie udowadniamy, że na studiach da się zdobyć także doświadczenie. Jak? Biorąc udział w warsztatach! Znane na całym świecie firmy przy współpracy z IAESTE organizują dla studentów bezpłatne warsztaty w formie Case Study. Można na nich poznać smak pracy w przedsiębiorstwie, a pracodawca może wypatrzyć zdolnych studentów, których chętnie zaprosiłby do swojej firmy na staż. Doskonała okazja, by zastosować swoją wiedzę w praktyce, a także zapoznać się z działalnością firm, które funkcjonują na naszym rynku.

 

Ruszyła rejestracja!

3.03.14 ruszyła rejestracja do kolejnej, już V edycji CaseWeek’a. Tym razem warsztaty zostaną przeprowadzone przez firmy: Arup, Coca-Cola, Reckitt Benckiser, UL, Warbud, Orlen, Procter&Gamble, Siemens, Accenture, The Boston Consulting Group, Saint-Gobain, Nowy Interes, Nicols, PwC, B&R, Dell, Delphi.

 

Gorąco zachęcamy do rejestracji i uczestnictwa w wydarzeniu!

 

Co zrobić, aby wziąć udział w warsztatach?

Wystarczy wejść na stronę internetową projektu: http://caseweek.iaeste.pl i od 03.03 do 21.03 bieżącego roku złożyć aplikację na interesujące Cię warsztaty.

Nie przegap swojej szansy na udział w profesjonalnym szkoleniu zupełnie za darmo!

Więcej informacji znajdziesz na stronie projektu oraz na facebooku.