Kariera 05.03.2020

BUDUJ SWOJĄ PRZYSZŁOŚĆ JUŻ DZIŚ!

    Tysiące odwiedzających, dziesiątki wystawców oraz atrakcje dodatkowe to główne cechy charakteryzujące  Inżynierskie Targi Pracy.  W tym roku 11 marca odbędzie się już 22 edycja tego wydarzenia. Jest to doskonała okazja do znalezienia pracy zarówno dla świeżo upieczonych inżynierów, absolwentów, jak również ludzi szukających nowych perspektyw zatrudnienia.

 

  Organizatorem jest Stowarzyszenie Studentów BEST AGH Kraków, które zgodnie ze swoim motto “od studentów dla studentów” stara się jak najlepiej spełnić oczekiwania swoich rówieśników, dając im okazję do znalezienia nie tylko pracy, ale również wakacyjnych praktyk i staży. Głównymi celami wydarzenia są ułatwienie pierwszych kroków na ścieżce zawodowej oraz możliwość bezpośredniego kontaktu z pracodawcą. Rosnące rokrocznie statystyki dotyczące pojawiających się na targach młodych ludzi oraz przedsiębiorców z różnorodnych branż sprawiają, że Inżynierskie Targi Pracy są największym tego typu wydarzeniem skierowanym do młodych inżynierów w Małopolsce. Wieloletnia tradycja sprawia, że targi cechują się wysokim profesjonalizmem i mają stałą pozycję w kalendarzu akademickim.  

 

Dla odwiedzających dostępne są bezpłatne katalogi, które przybliżają sylwetki wystawców oraz szczegółowe informacje na temat aktualnych opcji zatrudnienia. Istnieje również możliwość skonsultowania swojego CV, a następnie jego wydruku w celu jak najlepszego zaprezentowania się przed pracodawcami. Na uczestników stale poszerzających swoją wiedzę czeka szeroka gama warsztatów przygotowanych przez wystawców. Ponadto w trakcie trwania wydarzenia można wygrać nagrody na stoisku konkursowym przygotowanym przez organizatorów,  zrobić zdjęcie do CV, czy zrelaksować się w przyjemnie wyposażonej Strefie Studenta.

 

Oczywiście to tylko niektóre z licznych atrakcji czekających na odwiedzających. Jeżeli jest to wydarzenie idealne dla Ciebie, przyjdź 11 marca na Stadion Miejski im. Henryka Reymana w Krakowie, start już o godzinie 10.