Kariera 24.05.2016

Akademia Kariery

Informujemy, że  zakończyły się  szkolenia  w ramach Akademii Kariery. Akademia Kariery jest cyklem bezpłatnych szkoleń  organizowanych w ramach projektu Kariera na Start, a jej celem jest  podniesienie poziomu kompetencji  interpersonalnych i społecznych wśród uczestników projektu.

Zajęcia  Akademii Kariery  odbyły się  w Katowicach, Gliwicach i Bielsku-Białej.  Wzięło w nich udział ponad 80 studentów Politechniki Śląskiej, Uniwersytetu Śląskiego, Uniwersytetu Ekonomicznego oraz Akademii Techniczno-Humanistycznej. W tegorocznej edycji Akademii Kariery studenci podnosili swoje kompetencje w zakresie asertywnej komunikacji, negocjowania i współpracy w zespole. Zajęcia prowadzili profesjonalni trenerzy biznesu z firm SMG/KRC HR oraz MRG.

Zajęcia Akademii Kariery zostały bardzo wysoko ocenione przez uczestniczących w nich studentów. Podkreślali oni, że  tematy podejmowane podczas zajęć, choć bardzo potrzebne na rynku pracy
i w życiu osobistym, nie są poruszane w toku studiów.

Za rok w trakcie VII już edycji Kariery na Start  szkolenia w ramach Akademii Kariery odbędą się ponownie. Mamy nadzieję, że tak, jak w tym roku, zdobędą uznanie uczestników, bo potrzeba tego rodzaju szkoleń jest ogromna! Już dziś wszystkich studentów serdecznie zapraszamy! Śledźcie naszą stronę www.karieranastart.pl  lub znajdźcie nas na facebooku.

Zespół Kariery na Start