Nauka 27.11.2014

AEGEE Speech Meetings „Just Inspire!”

AEGEE SPEECH Meetings to projekt Europejskiego Forum Studentów AEGEE-Kraków, mający na celu stworzenie studentom możliwości wzajemnego dzielenia się oryginalnymi pomysłami oraz nawiązywania ciekawych kontaktów poprzez cykliczne spotkania konferencyjne.

 

Pierwsze wydarzenie z cyklu odbędzie się już 3 grudnia o godzinie 18.00 w Artefakt Cafe na ul. Dajwór 3 w Krakowie.

AEGEE SPEECH Meetings składać się będzie z dwóch części: wystąpień prelegentów- studentów oraz networkingu. Ideą spotkań jest przekazywanie wiedzy, doświadczeń oraz inspiracji na płaszczyźnie studenci – studenci. Do udziału w wydarzeniach zostaną zaproszone osoby, które swoją pasją, pomysłami i historiami będą starały się zmotywować do działania swoich rówieśników.

 

Organizatorzy podkreślają, że do tej pory brakowało na rynku konferencji, która dawałaby młodym ludziom możliwość wystąpienia i podzielenia się własnymi doświadczeniami. Najczęściej bowiem na podobne wydarzenia zapraszane są osoby z bogatym dorobkiem zawodowym lub naukowym. A przecież wśród studentów również znajdują się indywidualiści, którzy realizują wyjątkowe projekty. Ta myśl przyczyniła się do powstania idei AEGEE SPEECH Meetings.

Dla prelegentów będzie to doskonała okazja do sprawdzenia umiejętności publicznego przemawiania i prezentowania własnych pomysłów. Uczestnicy otrzymają zaś możliwość odnalezienia inspiracji, odkrycia nowych możliwości i nawiązania ciekawych kontaktów, które na pewno zaprocentują w przyszłości.

Udział w wydarzeniu będzie bezpłatny.

 

Więcej informacji oraz zapisy na konferencje możesz znałeś na stronie wydarzenia na FB:

https://www.facebook.com/events/552144741583258/.