Nauka 15.11.2016

Rusza kolejna „Recepta na sukces w farmacji” – wyjątkowe wydarzenie dla studentów!
 

Recepta na sukces w farmacji

Studiujecie farmację i zastanawiacie się, w którym kierunku poprowadzić swoją karierę zawodową? Przyjdźcie na spotkanie organizowane w ramach projektu „RECEPTA na sukces w farmacji”, odkryjcie swój potencjał i dowiedzcie się, jaka praca da Wam satysfakcję. Nie może Was zabraknąć!

 

Nie tylko aptekarz

Często spotykacie się ze stereotypem, że student farmacji to przyszły aptekarz? Tymczasem praca w aptece to tylko jedna z możliwych dróg, jaką możecie obrać. Studia farmaceutyczne dają Wam nie tylko specjalistyczną wiedzę, ale przede wszystkim szansę na pasjonującą pracę. Absolwent farmacji jest pożądanym ekspertem zarówno w środowiskach badawczych, naukowych, firmach farmaceutycznych, ale także branży handlowej czy marketingowej. Wachlarz możliwości jest więc naprawdę szeroki. Chcąc pomóc Wam w świadomym wyborze ścieżki kariery, Gedeon Richter już po raz trzeci organizuje projekt „RECEPTA na sukces w farmacji”.
 

Odkryj swój potencjał

Podczas tegorocznych spotkań, organizowanych w Białymstoku, Wrocławiu i Warszawie, będziecie odkrywać drzemiący w Was potencjał. Biorąc udział w pierwszej części spotkania, poznacie swoje mocne strony i nieuświadomione zasoby oraz otrzymacie wskazówki, jak przekuć je w sukces zawodowy. Dowiecie się, jakie ścieżki rozwoju na Was czekają oraz jak świadomie wybrać tę najbardziej satysfakcjonującą. Następnie Olga Kozierowska, trenerka biznesu oraz jeden z najbardziej cenionych mówców motywacyjnych w Polsce, swoim energetycznym wystąpieniem doda Wam pewności siebie, wzbudzi w Was poczucie odpowiedzialności za swoje życie zawodowe oraz zaszczepi chęć do działania. Będzie zaskakująco i inspirująco!
 

Recepta na sukces w farmacji 2016/2017

W tym roku spotkania odbędą się w trzech miastach – Białymstoku, Wrocławiu i Warszawie. Dodatkowo, ze spotkania w Warszawie zostanie przeprowadzony livestreaming – relacja video na żywo, dostępna na nowopowstałym profilu „RECEPTY na sukces w farmacji” na Facebooku. Wystarczy dostęp do internetu i każdy z  Was będzie mógł uczestniczyć w tym wyjątkowym spotkaniu.
 

Chcemy oddać Wam głos!

W ramach tegorocznej edycji zostanie także przeprowadzona debata „Farmaceuta 2025 – perspektywa oczami studentów”. Do udziału w dyskusji prowadzonej przez doświadczoną moderatorkę, prezenterkę telewizyjną oraz dziennikarkę – Iwonę Schymallę, zaprosimy przedstawicieli studentów ze wszystkich wydziałów farmacji w Polsce. Celem debaty jest chęć poznania Waszej opinii na temat przyszłości zawodu farmaceuty, możliwych dróg rozwoju, zmian oraz wyzwań, jakie mogą na Was czekać. Wnioski z debaty będą komunikowane do mediów, by jak najwięcej osób mogło poznać Waszą wizję.