TACTIC GAMES ZONE

Drożdżowa 5
30-898 Kraków
533 542 372

Oferujemy

Witamy na stronie Tactic Games!

Zapraszamy do zapozniania się z naszą ofertą oraz obowiązującymi promocjami. U nas możesz zagrać na naszej niesamowitej hali juz od 35 zł.
Zapraszamy także do odwiedzenia naszego profilu na Facebooku "Tactic Games Zone" gdzie znajdziesz informacje o aktualnych strzelaniach oraz organizowanych przez nas imprezach.
W każdy piątek o godzinie 18;00 do 21;00 odbywają sie na naszej hali strzelania otwarte. Nie musisz organizować swojej grupy.
Nasza firma zajmuje się organizacją imprez, szkoleń i gier scenariuszowych dla fanów wojskowości (militarystyki), graczy airsoftowych, osób zainteresowanych tematyką survivalu, a także dla każdego kto chce przeżyć cos niezwykłego. Zapraszamy także na naszą halę ASG w Krakowie, Bieżanowie Starym.

W Air Soft Gun toczy się bitwy drużynowe z użyciem replik odzwierciedlających prawdziwą broń, gwarantującą najwyższy możliwy realizm.  Amunicja to 6 milimetrowe plastikowe pociski, symbolicznie odczuwalne i nie pozostawiające śladów.  Zabawa w ASG mimo dużej dawki adrenaliny jest w 100% bezpieczna. Możliwość odczucia emocji pola walki połączonych ze świetną zabawą przekonała już miliony graczy z całego świata.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Gdzie jesteśmy