KIJÓW CENTRUM

Al. Krasińskiego 34
30-101 Kraków, Poland
12 433 00 33

Oferujemy

Kijów.Centrum
to nowoczesne kino z tradycją. Jest to nie tylko kino, ale także centrum rozrywki, gdzie oprócz filmów, zobaczyć można koncerty, transmisje oper LIVE HD, transmisje baletów LIVE HD, kabarety. Jest to jeden z głównych obiektów festiwalowych Krakowskiego Festiwalu Filmowego i Festiwalu Filmów Niezależnych OFF PLUS CAMERA. 

Sale: 
Sala Duża: Największa i najlepsza sala kinowa w mieście. 828 wygodnych foteli, w których zapomina się o całym świecie. Najwyższa, cyfrowa jakość dźwięku i obrazu, kino trójwymiarowe, klimatyzacja oraz ogromny ekran 180m2. Każda wizyta w tej sali staje się prawdziwą przygodą. 

Sala Studio: 
Studio to wyjątkowo nastrojowa i kameralna sala KIJÓW.CENTRUM. Przestrzeń, która zabiera widza na niemal prywatne spotkanie z filmem. Mały rozmiar oraz nieprzeciętny wystój sali budują wrażenie niezwykłości tego miejsca. Studio to również niebagatelny repertuar, najlepsze i najbardziej wyszukane propozycje filmowe. Kino studyjne i artystyczne, kino dla najmłodszych, a także seanse VIP i spotkania zamknięte organizowane na życzenie widza. 32 miejsca

OFF.Kijów klub: 
Znajdziecie tu wszystko to, co w filmie najlepsze, jak i „hity” klasy najgorszej. Nie zabraknie również koncertów młodych krakowskich zespołów, warsztatów dla miłośników fotografii i różnego rodzaju wystaw. By ułatwić wybór, filmy zostały „ubrane” w różne cykle tematyczne. Bilety na wszystkie seanse kosztują jedyne 12zł! Podczas każdej projekcji, do dyspozycji klientów jest bar z dużym asortymentem płynów mniej lub bardziej wyskokowych.

Gdzie jesteśmy