CENTRUM WSPINACZKOWE FORTECA

ul. Racławicka 60
30 - 017 Kraków
Telefon: (12) 632 83 33
Recepcja: e-mail: recepcja@cwf.pl

Oferujemy

Ideą działalności Centrum Wspinaczkowego FORTECA jest promowanie wspinaczki wśród możliwie najszerszego grona osób. Naszym celem i ambicją jest udowodnienie, że w sporcie tym można czerpać przyjemność i satysfakcję w każdym wieku i na każdym stopniu zaawansowania. Chcemy zmienić stereotypowe wyobrażenie o nadludzkich warunkach fizycznych niezbędnych do uprawiania wspinaczki.

Stworzyliśmy miejsce o unikalnym, otwartym klimacie, gdzie każdy, niezależnie od pokonywanych trudności będzie czuł się dobrze, realizując własne cele na miarę swych potrzeb i ambicji.

 

Drogi wspinaczkowe zostały zaprojektowane zarówno dla dzieci, osób początkujących, jaki wymagających wspinaczy.

Początkującym oraz Tym, którzy dopiero chcą rozpocząć swoją przygodę ze wspinaniemzapewniamy opiekę naszych instruktorów, gwarantująca bezpieczeństwo, miłą i fachową poradę.

Prowadzimy również sekcje sportowe oraz rekreacyjne na każdym poziomie zaawansowania - dla dzieci oraz dorosłych. Zajęcia odbywają się pod opieką doświadczonych instruktorów.

Na terenie Centrum organizujemy także różnego rodzaju imprezy firmowe, integracyjne oraz wspinaczkowe przyjęcia urodzinowe.

Do dyspozycji gości i osób towarzyszących na terenie Centrum znajduje się wypożyczalnia sprzętu, sklepik, szatnie z prysznicami, czytelnia i kawiarenka, boulderownia, parking dla samochodów i rowerów.
 

Istnieje możliwość zapewienia indywidualnej opieki instruktora dla dzieci i dorosłych po dokonaniu uprzedniej rezerwacji telefonicznej (012) 632-83-33 lub 512 243 659.

Gdzie jesteśmy