BEER GALLERY

ul. Dominikańska 3 Kraków
ul. Warszauera 10 Kraków
tel. 601 408 870

Oferujemy

Otwarte codzinnie od 15.00!!Aż 9 nalewaków!!Niekomercyjne piwa m.in. z Polski,Czech oraz całej Europy. Ponad 150 rodzajów :)A do tego w każdy weekend, imprezy :czwartek: lata 70' 80'90w piątek i sobotę: HOUSE , R'n'B

BEERGALLERY KAZIMIERZ zachwyca połączeniem epokowych dekoracji z nowoczesnym wystrojem wnętrza, tworząc niepowtarzalny klimat zarówno w dzień, jak i w nocy. Niepowtarzalny klimat w połączeniu z najlepszą muzyką klubową zapewni oryginalny sposób na spędzenie czasu. Pierwsza wizyta na pewno zapoczątkuje trwałą przyjaźń z tym miejscem.

Dla wygody gości BEERGALLERY KAZIMIERZ oferuje: parkiet do tańczenia, dużą ilość ekranów plazmowych, klimatyzację, bezprzewodowy internet (Wi-Fi), koktajle, miejsca dla niepalących, własną bilbliotekę tematyczną, prasę oraz TV. 

Wybór ponad 150 marek piw z całej Europy, z niszowych, lokalnych browarów na pewno będzie niezapomnianym przeżyciem. Zadba o to miła i kompetentna obsługa.

BEERGALLERY KAZIMIERZ to drugie i ostatnie po BEERGALLERY DOMINIAŃSKA miejsce na mapie Krakowa, gdzie można się delektować wyjątkowymi i gatunkami piwa. Ich produkcja jest zlecana na wyłączność w lokalnych browarach tak polskich, jak i zagranicznych. Tutaj oferuje się aż 9 rodzajów lanego piwa!

Konkurencyjne ceny, oryginalny design wnętrza lokalu stylizowanyna styl Ludwika XVI, ciekawa muzyka i fantastyczna atmosfera sprawią, że BEERGALLERY KAZIMIERZ stanie się miejscem, do którego z przyjemnością będzie się wracać.

BeerGallery Kazimierz - ul. Warszauera 10

Godziny otwarcia:
pon.-niedz.: od 15.00 do ostatniego klienta.

Gdzie jesteśmy